Op deze pagina vind je de medewerkers van Parnassos en hoe je ze kan bereiken. Van communicatie en beheer tot programmering en admnistratie.

Zakelijk en Creatief leider

Corina van der Heijden – c.n.m.vanderheijden@uu.nl

Programmacoördinatie

Andrea Poorterman – a.j.poorterman@uu.nl
Lore Smit – l.l.m.smit@uu.nl

Cursusadministratie

Vivian Buers – info.parnassos@uu.nl
Wanda van Dommelen – info.parnassos@uu.nl

Bedrijfsvoering

Marc Stenders (coordinator bedrijfsvoering) – m.stenders@uu.nl
David van Putten (bedrijfsvoering) – d.vanputten@uu.nl
Marlieke Mulder (zaalverhuur) – verhuur.parnassos@uu.nl

Productie

Wanda van Dommelen – productie.parnassos@uu.nl

Communicatie

Jasmijn Theel – j.h.theel@uu.nl 
Laura Coolen – l.coolen@uu.nl
Lore Smit – l.l.m.smit@uu.nl
Aniek Wesselink – a.n.wesselink@uu.nl

Financiën

Yue Tung Lai – y.t.lai@uu.nl

Techniekcoördinatie

David van Putten – techniek.parnassos@uu.nl